Startlist 2023

TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Tiomilakavlen (227)
Sweden1OK Linné 120:30:00
Sweden2OK Ravinen 120:30:00
Sweden3IFK Göteborg Orientering 120:30:00
Finland4Tampereen Pyrintö 120:30:00
Sweden5Södertälje-Nykvarn OF 120:30:00
Sweden6Stora Tuna OK 120:30:00
Finland7Koovee 120:30:00
Norge8Halden SK 120:30:00
Norge9NTNUI 120:30:00
Finland10Kalevan Rasti 120:30:00
Norge11Nydalens SK 120:30:00
Norge12Tyrving IL 120:30:00
Sweden13Sävedalens AIK 120:30:00
Sweden14OK Kåre 120:30:00
Finland15MS Parma 120:30:00
Sweden16IKHP Huskvarna 120:30:00
Finland17Turun Metsänkävijät 120:30:00
Finland18Helsingin Suunnistajat 120:30:00
Sweden19OK Denseln 120:30:00
Finland20Paimion Rasti 120:30:00
Switzerland21OL Norska 120:30:00
Sweden22OK Orion 120:30:00
Finland23Navi 120:30:00
Sweden24IFK Göteborg Orientering 220:30:00
Sweden25IFK Mora OK 120:30:00
Finland26Ikaalisten Nouseva-Voima 120:30:00
Sweden27IFK Lidingö SOK 120:30:00
Norge28Fredrikstad SK 120:30:00
Sweden29Järla Orientering 120:30:00
Sweden30Göteborg-Majorna OK 120:30:00
Sweden31OK Pan-Kristianstad 120:30:00
Norge32Bækkelagets SK 120:30:00
Sweden33OK Tisaren 120:30:00
Sweden34Bredaryds SOK 120:30:00
Finland35Kalevan Rasti 220:30:00
Sweden36Malungs OK Skogsmårdarna 120:30:00
Sweden37Tullinge SK 120:30:00
Sweden38Växjö OK 120:30:00
Finland39Turun Suunnistajat 120:30:00
Sweden40OK Linné 220:30:00
Sweden41OK Hällen 120:30:00
Norge42Freidig 120:30:00
Finland43Turun Metsänkävijät 2-Lapuan Virkiä20:30:00
Sweden44Malungs OK Skogsmårdarna 220:30:00
Finland45Lynx 120:30:00
Finland46Lahden Suunnistajat-37 120:30:00
Finland47Vehkalahden Veikot 120:30:00
Sweden48Eksjö SOK 120:30:00
Finland49OK77 120:30:00
Sweden50Nyköpings OK 120:30:00
Sweden51OK Skogshjortarna 120:30:00
Sweden52IF Hagen 120:30:00
Sweden53Stora Tuna OK 220:30:00
Finland54Angelniemen Ankkuri 120:30:00
Finland55Kouvolan Suunnistajat 120:30:00
Sweden56IFK Göteborg Orientering 320:30:00
Sweden57Södertälje-Nykvarn OF 220:30:00
Finland58Helsingin Suunnistajat 220:30:00
Norge59Nydalens SK 220:30:00
Sweden60IKHP Huskvarna 220:30:00
Finland61Espoon Suunta 120:30:00
Norge62IL Koll / OK Ravinen / Tyrving IL 420:30:00
Sweden63Göteborg-Majorna OK 220:30:00
Norge64Nydalens SK 320:30:00
Sweden65Ärla IF 120:30:00
Norge66NTNUI 220:30:00
Sweden67KFUM Örebro OK 120:30:00
Finland68MS Parma 220:30:00
Sweden69OK Linné 320:30:00
Finland70Rajamäen Rykmentti 120:30:00
Sweden71Järfälla OK 120:30:00
Denmark72OK Pan Århus 120:30:00
Sweden73Ulricehamns OK 120:30:00
Sweden74Linköpings OK 120:30:00
Finland75Lapuan Virkiä 120:30:00
Sweden76IFK Lidingö SOK / OK Ravinen 320:30:00
Finland77Tampereen Pyrintö 220:30:00
Sweden78OK Denseln 220:30:00
Sweden79FK Göingarna 120:30:00
Czech Republic80Czech West O-team 120:30:00
Finland81Kangasala SK 120:30:00
Finland82Hiidenkiertäjät 120:30:00
Sweden83Västerås SOK 120:30:00
Sweden84OK Roxen / Tjällmo-Godegårds OK 120:30:00
Sweden85OK Orion 220:30:00
Sweden86OK Löftan 120:30:00
Norge87Lillomarka OL 120:30:00
Norge88Frol IL / Verdal OK 120:30:00
Denmark89Allerød OK / Farum Tisvilde OK / Søllerød OK 120:30:00
Norge90NTNUI 320:30:00
Sweden91Tullinge SK 220:30:00
Sweden92OK Kolmården 120:30:00
Sweden93OK Kåre 220:30:00
Norge94Oppsal Orientering 120:30:00
Sweden95IFK Umeå 120:30:00
Finland96Valkeakosken Haka 120:30:00
Norge97Halden SK 220:30:00
Norge98IFK Mora OK 220:30:00
Sweden99Kils OK 120:30:00
Sweden100Hjärnarps OL / IFK Kiruna / OK Pan-Kristianstad / Örkelljunga FK 220:30:00
Sweden101Söders-Tyresö 120:30:00
Sweden102OK Rodhen 120:30:00
Sweden103Attunda OK 120:30:00
Sweden104Snättringe SK 120:30:00
Sweden105Skogslöparna 120:30:00
Sweden106IF Thor 120:30:00
Sweden107Sävedalens AIK 220:30:00
Sweden108OK Södertörn 120:30:00
Sweden109Sundsvalls OK 120:30:00
Sweden110Kalmar OK 120:30:00
Sweden111OK Tyr 120:30:00
Finland112Suunta Jyväskylä 120:30:00
Sweden113OK Ravinen 220:30:00
Finland114Lappeen Riento 120:30:00
Sweden115Umeå OK 120:30:00
Finland116Helsingin Suunnistajat 320:30:00
Sweden117Tolered-Utby Ol-klubb 120:30:00
Sweden118OK Älvsjö-Örby 120:30:00
Sweden119Snättringe SK 220:30:00
Sweden120IFK Umeå 220:30:00
Sweden121Hagaby GoIF Örebro 120:30:00
Sweden122IFK Enskede 120:30:00
Sweden123Brattås CK / Frösö IF / Herrestads AIF / Uddevalla OK / Umeå OK 620:30:00
Sweden124OK Linné 420:30:00
Sweden125Centrum OK 120:30:00
Finland126OC Puisto 120:30:00
Sweden127Umeå OK 220:30:00
Norge128NTNUI 420:30:00
Sweden129Frölunda OL 120:30:00
Sweden130Gävle OK 120:30:00
Sweden131Snättringe SK 320:30:00
Sweden132Umeå OK 320:30:00
Finland133Saarijärven Pullistus 120:30:00
Sweden134Järla Orientering 220:30:00
Norge135Malvik IL / NTNUI 5/ Nydalen20:30:00
Sweden136OK Roslagen 120:30:00
Finland137Suunta 2000 120:30:00
Sweden138Lunds OK 120:30:00
Sweden139Sundbybergs IK 120:30:00
Latvia140Saldus OK 120:30:00
Sweden141IFK Göteborg Orientering 420:30:00
Sweden142Gotlands OF 120:30:00
Finland143Hjobygdens OK / Tibro OK / Ulvilan Ura 120:30:00
Finland144Jämsän Retki-Veikot 120:30:00
Sweden145Garphyttans IF / OK Hammaren / Surahammars SOK 120:30:00
Sweden146Linköpings OK 220:30:00
Sweden147FK Herkules 120:30:00
Sweden148Forsa OK 120:30:00
Finland149Espoon Suunta / Rastikarhut 320:30:00
Sweden150Centrum OK / KFUM Örebro OK 220:30:00
Finland151SK Uranus 120:30:00
Finland152Saloisten Reipas 120:30:00
Sweden153Horsens OK / Kils OK / OK Klemmingen / Skellefteå OK 220:30:00
Sweden154Sjövalla FK 120:30:00
Finland155Rasti-Jussit 120:30:00
Sweden156OK Djerf 120:30:00
Finland157SK Vuoksi 120:30:00
Finland158Turun Metsänkävijät 320:30:00
Sweden159Sundsvalls OK 220:30:00
Finland160Pihkaniskat 120:30:00
Sweden161OK Enen 120:30:00
Sweden162FK Göingarna / OK Vilse 87 220:30:00
Sweden163OK Österåker / Waxholms OK 120:30:00
Sweden164Långhundra IF / Länna IF / Rasbo IK / Rånäs OK 120:30:00
Sweden165Järfälla OK 220:30:00
Sweden166Täby OK 120:30:00
Storbritannien167ESOC / Gustavsbergs OK 120:30:00
Sweden168Frösö IF / OK Storsjön / Åre OK / Östersunds OK 120:30:00
Finland169IF Femman 120:30:00
Sweden170IFK Göteborg Orientering / Lindebygdens OK 5/ Attunda OK20:30:00
Norge171Nydalens SK 420:30:00
Sweden172OK Alehof 120:30:00
Finland173Tio Rättens Män 120:30:00
Finland174Anttolan Urheilijat 120:30:00
Finland175Pargas IF 120:30:00
Norge176Nydalens SK 520:30:00
Norge177Bækkelagets SK / Fredrikstad SK / Oppsal Orientering 220:30:00
Sweden178OK Renen 120:30:00
Sweden179OK Renen 220:30:00
Sweden180OK Renen 320:30:00
Sweden181OK Nolaskogsarna 120:30:00
Sweden182OK Nolaskogsarna 220:30:00
Sweden183OK Nolaskogsarna 320:30:00
Finland184Lynx 220:30:00
Sweden185Sundbybergs IK 220:30:00
Sweden186Härnösands OK 120:30:00
Finland187Hämeenlinnan Suunnistajat 120:30:00
Sweden188Skogslöparna / Örnsköldsviks OK 220:30:00
Sweden189IF Thor 220:30:00
Norge190Ås-NMBU Orientering 120:30:00
Sweden191Skarpnäcks OL 120:30:00
Sweden192Lerums SOK / OK Landehof / OK Njudung / Växjö OK 220:30:00
Sweden193Attunda OK 220:30:00
Finland194SK Pohjantähti 120:30:00
Finland195SK Pohjantähti 220:30:00
Finland196Sotkamon Jymy 120:30:00
Finland197Kajaanin Suunnistajat / Kuhmon Peurat / Sotkamon Jymy 220:30:00
Sweden198Bergnäsets AIK / Gammelstads IF 120:30:00
Norge199Freidig 220:30:00
Switzerland200OL Norska 220:30:00
Finland201Angelniemen Ankkuri 220:30:00
Finland202Lounais-Hämeen Rasti / Pälkäneen Luja-Lukko / Rastikarhut / Valkeakosken Haka 220:30:00
Sweden203Tumba-Mälarhöjden OK 120:30:00
Norge204Ounasvaaran Hiihtoseura 120:30:00
Norge205IL BUL-Tromsø 120:30:00
Finland206OK77 220:30:00
Sweden207Högåkers OK / Lycksele IF / SK Björnen / Wilhelmina OK 120:30:00
Finland208Siilin Rasti 120:30:00
Sweden209Järla Orientering 320:30:00
Finland210Posion Pyrintö 120:30:00
Finland211Koovee 220:30:00
212OK Södertörn / Södertälje-Nykvarn OF 320:30:00
Finland213IF Brahe 120:30:00
Finland214Kuusamon Erä-Veikot / Pudasjärven Urheilijat ry 120:30:00
Sweden215Ludvika OK 120:30:00
Sweden216Matteus SI 120:30:00
Portugal217OK Tor / OK Torfinn / Ori-Estarreja / Söders-Tyresö / Ärla IF 220:30:00
Norge218Bodø & Omegn IF Orientering / IL BUL-Tromsø / Mellembygd OL / Mo o-klubb / Turun Suunnistajat 220:30:00
Sweden219Göteborg-Majorna OK 320:30:00
Sweden220IFK Umeå / Robertsfors IK / Umedalens IF 320:30:00
Finland221SK Uusi 120:30:00
Norge222NTNUI 620:30:00
Sweden223Bromma-Vällingby SOK/OK Ravinen 120:30:00
Sweden224Vallentuna-Össeby OL / Väsby OK 120:30:00
Sweden225Domnarvets GOIF / OK Tranan / Västerbergslagens OL 120:30:00
Sweden226OK Linné 520:30:00
Sweden227IKHP Huskvarna 320:30:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Damkavlen (231)
Norge501Nydalens SK 113:30:00
Sweden502OK Kåre 113:30:00
Sweden503Stora Tuna OK 113:30:00
Denmark504OK Pan Århus 113:30:00
Norge505NTNUI 113:30:00
Sweden506IFK Göteborg Orientering 113:30:00
Sweden507IKHP Huskvarna 113:30:00
Finland508Kalevan Rasti 113:30:00
Sweden509IFK Lidingö SOK 113:30:00
Sweden510Järla Orientering 113:30:00
Sweden511Alfta-Ösa OK 113:30:00
Finland512Paimion Rasti 113:30:00
Sweden513Västerviks OK 113:30:00
Finland514MS Parma 113:30:00
Finland515SK Pohjantähti 113:30:00
Sweden516Göteborg-Majorna OK 113:30:00
Switzerland517OL Norska 113:30:00
Sweden518IFK Göteborg Orientering 213:30:00
Norge519Halden SK 113:30:00
Sweden520OK Linné 113:30:00
Finland521Lahden Suunnistajat-37 113:30:00
Finland522Espoon Suunta 113:30:00
Sweden523OK Tisaren 113:30:00
Sweden524OK Linné 213:30:00
Finland525Helsingin Suunnistajat 113:30:00
Norge526NTNUI 213:30:00
Sweden527IFK Mora OK 113:30:00
Sweden528Södertälje-Nykvarn OF 113:30:00
Finland529Tampereen Pyrintö 113:30:00
Finland530Rastikarhut 113:30:00
Sweden531Tullinge SK 113:30:00
Sweden532Malungs OK Skogsmårdarna 113:30:00
Sweden533Sävedalens AIK 113:30:00
Sweden534OK Ravinen 113:30:00
Norge535Fredrikstad SK 113:30:00
Denmark536Farum Tisvilde OK 113:30:00
Norge537Halden SK 213:30:00
Finland538Kangasala SK 113:30:00
Sweden539Järla Orientering 213:30:00
Sweden540OK Skogshjortarna 113:30:00
Sweden541OK Orion 113:30:00
Norge542Bækkelagets SK / Tyrving IL 213:30:00
Norge543Halden SK / Søgne og Songdalen OK 313:30:00
Norge544Nydalens SK 213:30:00
Sweden545Eksjö SOK 113:30:00
Sweden546IFK Göteborg Orientering 313:30:00
Sweden547Tumba-Mälarhöjden OK 113:30:00
Norge548NTNUI 313:30:00
Finland549Hiidenkiertäjät 113:30:00
Finland550Rajamäen Rykmentti 113:30:00
Finland551Helsingin Suunnistajat 213:30:00
Finland552Kalevan Rasti 213:30:00
Sweden553IFK Göteborg Orientering 413:30:00
Sweden554OK Pan-Kristianstad 113:30:00
Sweden555OK Roxen 113:30:00
Norge556IFK Lidingö SOK / Nydalens SK 613:30:00
Finland557Koovee 113:30:00
Norge558NTNUI 413:30:00
Sweden559Linköpings OK 113:30:00
Sweden560IKHP Huskvarna 213:30:00
Finland561Suunta Jyväskylä 113:30:00
Sweden562Sävedalens AIK 213:30:00
Sweden563OK Kåre 213:30:00
Norge564Nydalens SK 313:30:00
Sweden565KFUM Örebro OK / Lindebygdens OK / OK Tisaren/OK Djerf 1 313:30:00
Sweden566Ärla IF 113:30:00
Sweden567Sundsvalls OK 113:30:00
Finland568Pargas IF 113:30:00
Finland569Turun Suunnistajat 113:30:00
Sweden570Kils OK / Stora Tuna OK 213:30:00
Norge571NTNUI 513:30:00
Finland572Tampereen Pyrintö 213:30:00
Sweden573OK Kolmården 113:30:00
Sweden574Umeå OK 113:30:00
Sweden575OK Linné 313:30:00
Sweden576IF Thor 113:30:00
Sweden577Domnarvets GOIF 113:30:00
Sweden578Täby OK 113:30:00
Sweden579Nyköpings OK 113:30:00
Sweden580Göteborg-Majorna OK 213:30:00
Sweden581Linköpings OK 213:30:00
Sweden582OK Södertörn 113:30:00
Finland583Espoon Suunta 213:30:00
Finland584Lynx 113:30:00
Norge585Bækkelagets SK 113:30:00
Sweden586OK Tyr 113:30:00
Sweden587Snättringe SK 113:30:00
Norge588Oppsal Orientering 113:30:00
Finland589Rasti-Jussit 113:30:00
Sweden590Bredaryds SOK 113:30:00
Sweden591Snättringe SK 213:30:00
Sweden592OK Nolaskogsarna 113:30:00
Sweden593IFK Umeå 113:30:00
Sweden594FK Göingarna 113:30:00
Sweden595Växjö OK 113:30:00
Sweden596Tullinge SK 213:30:00
Sweden597KFUM Örebro OK 113:30:00
Sweden598OK Ravinen 213:30:00
Sweden599IFK Umeå 213:30:00
Sweden600OK Hällen / Södertälje-Nykvarn OF / Umeå OK 813:30:00
Sweden601OK Pan-Kristianstad 213:30:00
Sweden602OK Renen 113:30:00
Sweden603Hagaby GoIF Örebro 113:30:00
Norge604NTNUI 613:30:00
Sweden605OK Tranan 113:30:00
Sweden606Göteborg-Majorna OK / Malungs OK Skogsmårdarna / Uddevalla OK 513:30:00
Sweden607Falköpings AIK OK 113:30:00
Sweden608OK Kolmården 213:30:00
Norge609Freidig 113:30:00
Sweden610Södertälje-Nykvarn OF 213:30:00
Sweden611IFK Enskede / Karlskrona SOK / Skarpnäcks OL 113:30:00
Finland612Angelniemen Ankkuri 113:30:00
Finland613Rastikarhut 213:30:00
Sweden614Vännäs OK 113:30:00
Sweden615Sundbybergs IK 113:30:00
Sweden616Göteborg-Majorna OK 313:30:00
Sweden617Attunda OK 113:30:00
Finland618Vehkalahden Veikot 113:30:00
Sweden619Umeå OK 213:30:00
Sweden620OK Orion / Sävedalens AIK 313:30:00
Sweden621Umeå OK 313:30:00
Sweden622FK Friskus-Varberg / OK Löftan 113:30:00
623NTNUI 713:30:00
Finland624OK77 113:30:00
Sweden625Umeå OK 413:30:00
Sweden626Umeå OK 513:30:00
Sweden627Umeå OK 613:30:00
Finland628Kangasala SK 213:30:00
Lithuania629IGTISA 113:30:00
Sweden630OK Roslagen 113:30:00
Norge631Nydalens SK 413:30:00
Sweden632OK Djerf 113:30:00
Sweden633OK Denseln 113:30:00
Sweden634Tolered-Utby Ol-klubb 113:30:00
Sweden635IF Hagen / OK Torfinn 113:30:00
Sweden636Länna IF / Rasbo IK / Rånäs OK 113:30:00
Finland637Suunta 2000 113:30:00
Sweden638OK Alehof 113:30:00
Sweden639Ulricehamns OK 113:30:00
Sweden640OK Södertörn / Snättringe SK 313:30:00
Finland641Jämsän Retki-Veikot 113:30:00
Czech Republic642Czech West O-team 113:30:00
Sweden643Nyköpings OK / Surahammars SOK 213:30:00
Norge644OK Rodhen 113:30:00
Sweden645Forsa OK 113:30:00
Sweden646OK Kåre 313:30:00
Sweden647Centrum OK 113:30:00
Finland648Saloisten Reipas 113:30:00
Sweden649OK Klemmingen / Västerviks OK 313:30:00
Sweden650Eksjö SOK/IKHP Huskvarna 113:30:00
Sweden651Västerås SOK 113:30:00
Finland652Rasti-Jussit 213:30:00
Finland653Suunta Jyväskylä 213:30:00
Sweden654Sundsvalls OK 213:30:00
Sweden655Sundsvalls OK 313:30:00
Sweden656OK Enen 113:30:00
Sweden657Västerviks OK 213:30:00
Sweden658Linköpings OK 313:30:00
Finland659OK Botnia 113:30:00
Sweden660OK Österåker / Waxholms OK 113:30:00
Finland661Tampereen Pyrintö 313:30:00
Finland662Tampereen Pyrintö 413:30:00
Finland663Tampereen Pyrintö 513:30:00
Finland664Tampereen Pyrintö 613:30:00
Sweden665Frölunda OL 113:30:00
Sweden666Järfälla OK 113:30:00
Sweden667Järfälla OK 213:30:00
Sweden668Skellefteå OK 113:30:00
Sweden669Brunflo IF / Frösö IF / OK Storsjön / Östersunds OK 113:30:00
Norge670Nydalens SK 513:30:00
Finland671Anttolan Urheilijat 113:30:00
Finland672MS Parma 213:30:00
Finland673Espoon Akilles / Espoon Suunta 313:30:00
Norge674Espoon Suunta 413:30:00
Norge675Ganddal IL / Oppsal Orientering 213:30:00
Sweden676OK Renen 213:30:00
Sweden677OK Renen 313:30:00
Sweden678OK Renen 413:30:00
Norge679OK Nolaskogsarna 213:30:00
Sweden680OK Nolaskogsarna 313:30:00
Sweden681Leksands OK 113:30:00
Finland682Lynx 213:30:00
Sweden683Ärla IF 2/ Göteborg-Majorna13:30:00
Finland684OK Trian 113:30:00
Sweden685Sundbybergs IK 213:30:00
Sweden686Sundbybergs IK 313:30:00
Sweden687Härnösands OK 113:30:00
Finland688Nurmeksen Sepot 113:30:00
Sweden689OK Linné 413:30:00
Sweden690OK Linné 513:30:00
Sweden691Skogslöparna 113:30:00
Sweden692Skogslöparna 213:30:00
Sweden693Skogslöparna 313:30:00
Sweden694IF Thor 213:30:00
Sweden695OK Hammaren / Valbo AIF 113:30:00
Sweden696Emmaboda Verda OK / Växjö OK 213:30:00
Finland697SK Pohjantähti 213:30:00
Finland698SK Pohjantähti 313:30:00
Sweden699Gotlands OF 113:30:00
Finland700Kajaanin Suunnistajat / Kuhmon Peurat / Sotkamon Jymy 113:30:00
Finland701Lapuan Virkiä 113:30:00
Finland702Lapuan Virkiä 213:30:00
Sweden703IFK Mora OK 213:30:00
Sweden704IF Thor 313:30:00
Sweden705Bergnäsets AIK 113:30:00
Norge706Freidig 213:30:00
Norge707Freidig 313:30:00
Sweden708Attunda OK 213:30:00
Sweden709Gävle OK 113:30:00
Switzerland710OL Norska 213:30:00
Sweden711Garphyttans IF 113:30:00
Finland712Angelniemen Ankkuri 213:30:00
Sweden713OK Ravinen / Tumba-Mälarhöjden OK 313:30:00
Norge714Ounasvaaran Hiihtoseura 113:30:00
Finland715Lynx 313:30:00
Norge716IL BUL-Tromsø 113:30:00
Norge717Bodø & Omegn IF Orientering / IL BUL-Tromsø / Mo o-klubb / Turun Suunnistajat 213:30:00
Sweden718Högåkers OK / Lycksele IF / OK Malå / SK Björnen / Wilhelmina OK 113:30:00
Sweden719Söders-Tyresö 113:30:00
Sweden720Järla Orientering 313:30:00
Sweden721Fet OL / OK Älvsjö-Örby / Sala OK 113:30:00
Sweden722Kalmar OK 113:30:00
Finland723Posion Pyrintö 113:30:00
Finland724Kuusamon Erä-Veikot 113:30:00
Norge725Bodø & Omegn IF Orientering 113:30:00
Norge726Skattkärrs SOK 113:30:00
Sweden727Alfta-Ösa OK 213:30:00
Sweden728IFK Umeå / Stöcksjö IS 313:30:00
Sweden729Umeå OK 713:30:00
Sweden730Mölndal Outdoor IF / Tolered-Utby Ol-klubb 213:30:00
Sweden731OK Renen 513:30:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Ungdomskavlen (145)
Sweden1001Göteborg-Majorna OK 110:00:00
Finland1002Espoon Suunta 110:00:00
Sweden1003Tumba-Mälarhöjden OK 110:00:00
Sweden1004OK Tyr 110:00:00
Sweden1005Snättringe SK 110:00:00
Sweden1006OK Renen 110:00:00
Norge1007Snättringe SK 210:00:00
Finland1008Lynx 110:00:00
Sweden1009IKHP Huskvarna 110:00:00
Sweden1010OK Skogshjortarna 110:00:00
Sweden1011Frölunda OL 110:00:00
Sweden1012IFK Göteborg Orientering 110:00:00
Norge1013Freidig 110:00:00
Sweden1014Järla Orientering 110:00:00
Sweden1015Sundbybergs IK 110:00:00
Finland1016Kangasala SK 110:00:00
Sweden1017OK Kåre 110:00:00
Sweden1018IFK Umeå / OK Storsjön 410:00:00
Finland1019Rastikarhut 110:00:00
Sweden1020Västerås SOK 110:00:00
Sweden1021Umeå OK 110:00:00
Norge1022Fredrikstad SK 110:00:00
Sweden1023FK Göingarna / Hästveda OK 110:00:00
Sweden1024Umeå OK 210:00:00
Norge1025Ulricehamns OK 110:00:00
Sweden1026Linköpings OK 110:00:00
Sweden1027Göteborg-Majorna OK 210:00:00
Sweden1028Brattås CK / FK Herkules / Frölunda OL / Lunds OK 210:00:00
Sweden1029Skellefteå OK 110:00:00
Sweden1030Skellefteå OK 210:00:00
Sweden1031Skellefteå OK 310:00:00
Norge1032Halden SK / IL Koll / Søgne og Songdalen OK 110:00:00
Sweden1033OK Klemmingen 110:00:00
Finland1034Suunta Jyväskylä 110:00:00
Finland1035Helsingin Suunnistajat 110:00:00
Sweden1036Halmstad OK / Nyköpings OK / Ulricehamns OK 210:00:00
Czech Republic1037Czech West O-team 110:00:00
Sweden1038Skogslöparna 110:00:00
Finland1039Suunta Jyväskylä 210:00:00
Sweden1040OK Skogshjortarna 210:00:00
Sweden1041Järfälla OK 110:00:00
Finland1042MS Parma 110:00:00
Sweden1043OK Linné 110:00:00
Sweden1044IFK Umeå / KFUM Örebro OK / Lycksele IF 310:00:00
Sweden1045Sundsvalls OK 110:00:00
Sweden1046Sundsvalls OK 210:00:00
Norge1047Snättringe SK 310:00:00
Sweden1048OK Djerf 110:00:00
Sweden1049Sundsvalls OK 310:00:00
Norge1050Nydalens SK 110:00:00
Sweden1051Lunds OK 110:00:00
Norge1052Tolered-Utby Ol-klubb 110:00:00
Sweden1053Sundsvalls OK 410:00:00
Sweden1054KFUM Örebro OK 110:00:00
Finland1055Ikaalisten Nouseva-Voima 110:00:00
Norge1056OK Alehof 110:00:00
Sweden1057OK Kåre 210:00:00
Norge1058IF Thor 110:00:00
Norge1059Länna IF / Rasbo IK / Rånäs OK 110:00:00
Sweden1060Täby OK 110:00:00
Norge1061Verdal OK 110:00:00
Sweden1062Tullinge SK 110:00:00
Sweden1063Emmaboda Verda OK / Lindebygdens OK / OK Djerf 210:00:00
Sweden1064Gävle OK / Valbo AIF 110:00:00
Norge1065Verdal OK 210:00:00
Sweden1066Järfälla OK 210:00:00
Finland1067Kalevan Rasti 110:00:00
Sweden1068Täby OK 210:00:00
Sweden1069Täby OK 310:00:00
Norge1070Stjørdals-Blink Orientering 110:00:00
Sweden1071Attunda OK 110:00:00
Sweden1072IFK Göteborg Orientering 210:00:00
Norge1073Nydalens SK 210:00:00
Sweden1074FK Friskus-Varberg 110:00:00
Sweden1075OK Linné 210:00:00
Sweden1076OK Linné 310:00:00
Sweden1077OK Landehof 110:00:00
Finland1078Anttolan Urheilijat 110:00:00
Norge1079Anttolan Urheilijat 210:00:00
Finland1080Tampereen Pyrintö 110:00:00
Sweden1081Sundbybergs IK 210:00:00
Norge1082Stora Tuna OK 110:00:00
Norge1083OK Ravinen 110:00:00
Sweden1084OK Roxen 110:00:00
Sweden1085Tumba-Mälarhöjden OK 210:00:00
Sweden1086Väsby OK 110:00:00
Sweden1087Kils OK / OK Tyr 210:00:00
Sweden1088OK Hammaren 110:00:00
Sweden1089OK Renen 210:00:00
Sweden1090OK Renen 310:00:00
Sweden1091OK Renen 410:00:00
Finland1092Lynx 210:00:00
Finland1093Ulvilan Ura 110:00:00
Finland1094Lynx 310:00:00
Norge1095OK Trian 110:00:00
Norge1096Nydalens SK 310:00:00
Norge1097Domnarvets GOIF 110:00:00
Norge1098OK Trian 210:00:00
Sweden1099Sundbybergs IK 310:00:00
Czech Republic1100Czech West O-team 210:00:00
Sweden1101Sundbybergs IK 410:00:00
Sweden1102Härnösands OK 110:00:00
Finland1103Rasti-Kurikka 110:00:00
Norge1104OK Österåker / Waxholms OK 110:00:00
Norge1105Hämeenlinnan Suunnistajat 110:00:00
Norge1106Skogslöparna 210:00:00
Norge1107Fredrikstad SK 210:00:00
Finland1108Kalevan Rasti 210:00:00
Sweden1109IFK Kiruna / OK Kolmården 110:00:00
Sweden1110OK Kolmården 210:00:00
Norge1111Frol IL 110:00:00
Norge1112Attunda OK 210:00:00
Finland1113SK Pohjantähti 110:00:00
Finland1114SK Pohjantähti 210:00:00
Norge1115OL Trollelg 110:00:00
Sweden1116Bergnäsets AIK / Gammelstads IF 110:00:00
Sweden1117Bergnäsets AIK 210:00:00
Norge1118Freidig 210:00:00
Norge1119Freidig 310:00:00
Sweden1120Järla Orientering / Söders-Tyresö 210:00:00
Sweden1121Järla Orientering / Söders-Tyresö 310:00:00
Norge1122IL Dyre Vaa / Kongsberg OL 110:00:00
Sweden1123Malungs OK Skogsmårdarna 110:00:00
Sweden1124Alfta-Ösa OK 110:00:00
Norge1125Alfta-Ösa OK 210:00:00
Finland1126Angelniemen Ankkuri 110:00:00
Norge1127Angelniemen Ankkuri 210:00:00
Norge1128IFK Enskede 110:00:00
Sweden1129IFK Enskede / Skarpnäcks OL 210:00:00
Norge1130Espoon Suunta 210:00:00
Norge1131IL BUL-Tromsø 110:00:00
Sweden1132OK Hällen / Södertälje-Nykvarn OF 110:00:00
Norge1133Järla Orientering 410:00:00
Finland1134Helsingin Suunnistajat 210:00:00
Finland1135Turun Suunnistajat 110:00:00
Norge1136OK Ravinen 210:00:00
Norge1137Malvik IL 110:00:00
Sweden1138Umeå OK 310:00:00
Sweden1139Robertsfors IK 110:00:00
Sweden1140Frösö IF / OK Storsjön / Östersunds OK 110:00:00
Sweden1141Frösö IF / OK Storsjön / Östersunds OK 210:00:00
Sweden1142Väsby OK 210:00:00
Sweden1143Dalaportens OL / Stora Tuna OK 210:00:00
Norge1144Skellefteå OK 410:00:00
Sweden1145Sundbybergs IK / Växjö OK 510:00:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen

Entries 2024

Total Entries803
Herrkavlen299
Damkavlen258
Ungdomskavlen246
Sweden556
Finland111
Norge100
Denmark15
Czech Republic10
Belgien3
Bulgaria2
Lithuania1
Kroatien1
Latvia1
France1
Storbritannien1
Switzerland1